Collection: Products
-
Sale
Abacha(5oz)
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per$12.99 USDSale price $10.99 USDSale -
Banga Spice(5oz)
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / per -
Butter Mint
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Checkers 3 In 1 Milk Custard(1.5 kg)
Regular price $18.99 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Checkers 3 In 1 Milk Custard(400g)
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / per -
Checkers 3 In 1 Vanilla Custard(1.5 kg)
Regular price $18.99 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Checkers 3 In 1 Vanilla Custard(400g)
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / per -
Coconut Candy(2oz)
Regular price $2.29 USDRegular priceUnit price / per -
Coconut Candy(6oz)
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / per -
Crayfish (Grounded)
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per -
Crayfish (Whole)
Regular price $15.99 USDRegular priceUnit price / per -
Dano (Powder Milk)
Regular price $9.29 USDRegular priceUnit price / per -
Donkwa Tanfiri
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per -
Dry Bitter Leaves
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Dry Ugwu Leaves
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Egusi(8oz)
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per -
Fish Eja Osan
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Gold Custard(2kg)
Regular price $18.99 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Gold Custard(500g)
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per -
Golden Morn(900g)
Regular price $14.99 USDRegular priceUnit price / per -
Golden Rice
Regular price $27.99 USDRegular priceUnit price / per -
Guridi(6oz)
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per -
Habenero Pepper(Box)
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per -
Habenero Pepper(Red/Orange/Green)
Regular price $10.99 USDRegular priceUnit price / per -
Hard Chicken
Regular price $6.99 USDRegular priceUnit price / per -
Sale
Ijebu Gari(10lb)
Regular price $22.99 USDRegular priceUnit price / per$35.00 USDSale price $22.99 USDSale -
Ijebu Gari(20lb)
Regular price $35.99 USDRegular priceUnit price / per -
Ijebu Gari(3lb)
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per -
Ijebu Gari(5lb)
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / per